O nas

index-1.jpg

Pozwól sobie pomóc - skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój problem, a jego rozwiązanie pozostaw nam.

REKLAMA

Szkody rzeczowe


Pomagamy uzyskać odszkodowanie za szkodę majątkową, w szczególności szkodę w pojeździe, szkodę na nieruchomosci spowodowaną zalaniem lub działaniem, żywiołów, a także szkodami wynikającymi z prowadzonej działalności gospodarczej.

szk.png

Szkody komunikacyjne

Szkoda nie musi oznaczeć, że coś straciłeś

Jeżeli miałeś kolizję drogową lub wypadek i samodzielnie załatwiałeś sprawy związane z odszkodowaniem, to prawdopodobnie jest winien Ci jeszcze pieniądze. Pomozemy Ci je odzyskać - prześlij decyzję ubezpieczyciela i kosztorys naprawy.

Istnieje możliwość odkupienia roszczenia.

szkmiesz.png

Szkody mieszkaniowe

Zalanie, kradzież, pożar - jeśli masz wątpliwość, czy straty zostały właściwie wycenione, albo gdy ubezpeczyciel w ogóle odmówił przyjęcia odpowiedzialności - skontaktuj się z nami, pomożemy Ci.

szgosp.png

Szkody gospodarcze

Przewożnik dopuścił do uszkodzenia ładunku, nie wiesz gdzie znajduje się sprzęt powierzony podwykonawcy, pracownik oszukał firmę, na skutek szkody utraciłeś dochody - ustalimy kto pokryje Twoje straty. A następnie doprowadzimy do pełnej kompensacji Twojej szkody.  Nie pozwól na to, abyś przypadkowo tracił ciężko zarobione pieniądze...  

rzeczinne.png

Inne

Wypadki w rolnictwie, szkody z ubezpieczeń turystycznych, opóźnienia lotów, nienależyte wykonanie umowy o imprezę turystyczną i inne - zgłoś i uzyskaj pomoc - dla nas nie ma spraw beznadziejnych.